Specialista nákupu a logistiky / Specialisté v oblasti logistiky

FirmaBauer Technics s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda35 000 Kč až 45 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Popis pracovní pozice:
Nastavení a exekuce procesů souvisejících se zajištěním nakupovaného materiálu od dodavatelů v Čechách, ale také v zahraničí
Zlepšování materiálových toků s dodavateli
Výběr dodavatelů, jejich hodnocení
Jednání s dodavateli s cílem získání lepších smluvních podmínek
Controlling nakupovaných produktů (kontinuální vyhodnocování nákupních cen, situace na trhu)
Údržba dat v systému SAP po zapracování
Management a budování týmu (do 6 měsíců převzetí kompletní agendy logistiky a nákupu)

Požadujeme:

Minimálně středoškolské vzdělání
Otevřenost novým trendům a neustálé chuti zlepšovat se, hledat nové příležitosti
Připravenost pracovat v dynamickém prostředí
Manažerské schopnosti / dovednosti (řízení malého týmu)
Práce v SAP velkou výhodou
Jazykové znalosti (AJ, NJ, RJ) výhodou

Nabízíme:

Hybridní model spolupráce - možnost občasné práce z domova
Zajímavé platové ohodnocení
Pracovní poměr na dobu neurčitou
Týden dovolené navíc
Stravenkový paušál
Příspěvek na životní či důchodové pojištění
Místo výkonu práce: Tábor/Stádlec
Zaměstnanecké výhody: týden dovolené navíc, stravenkový paušál, příspěvek na důchodové pojištění
Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Požadujeme:

jazykové znalosti:
  • Aktivní anglický jazyk, výhodou
  • Aktivní německý jazyk, výhodou
  • Aktivní ruský jazyk, výhodou
minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Stádlec 12, 39162, Česko
mzda, plat (hrubý):35 000 Kč až 45 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody: stravenkový paušál,důchodové pojištění příspěvek

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Bauer Technics s.r.o., IČ: 07049510
datum zveřejnění nabídky práce:12. 04. 2024